KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 16165201
nr 1616 5201
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Torrnålsetsning, Ur "La Vénus aux Fourrures". Signerad, numrerad 26/145. Tryckt av Etienne-Denis Braillard, utgiven av Argillet, Paris. Bladstorlek 38x28,5 cm. (Japan papper med Dalis blindstämpel), yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:36:45
2.200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor